Reklama:
„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich

Přeskočit na obsah

StarGate Animated: The Game

by Marty

BlueBoard.cz

StarGate Animated: The Game (dále jen SGATG) je amatérská počítačová 2D střílečka (plošinovka) na motiv oblíbeného fanfilmu Stargate: Animated. Děj SGATG se bude řídit podle děje původního filmu, budou se zde vyskytovat stejní hrdinové, stejné herní prostředí, ale i stejné mise kterými vás budou provázet krátké intra vystřižené přímo z filmu. Budete zachraňovat Sam, bít se v Matrixu, a taky střílet po Apophisově vaně (což napovídá, že ve hře si také zalítáte s kluzákem). Kdo ví, třeba se vám podaří zabít Apophise ještě dříve, než se z něho stane nebezpečný a obávaný Apophis bin Ládin.

V SGATG je také možnost zahrát si deathmatch mód, který je určen pro hru dvou hráčů. Takže se můžete těšit, jak to svým kámošům natřete, ať už s kluzákem, nebo s P90 :)

Stahovat můžete zde: SGATG_v1.0.zip (63,4MB)

Celá hra má 77mb, ale nemusíte se děsit extrémně dlouhého načítaní, protože cca 80% z toho tvoří externě nahrávaná videa.

Připomínky, dotazy a návrhy můžete psát na e-mail: marty.mail01 (zavináč) gmail.com


Screenshoty:

Screenshot 1 Screenshot 2 Screenshot 3
Screenshot menu Screenshot 4 Screenshot 5
Screenshot 6 Screenshot 7 Screenshot 8